Naše tipy

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Vtípky, fórky, fóry, frky, kameňáky, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, fóry, frky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Somálcích, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak přehrát, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit následující typy souborů: dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: cestování, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry pro děti zdarma, Lionel Messi, calciatore argentino, Přehled souborových přípon, tipy, Dopravní značení, Pink, URL, internet, Vánoční magazín, zajímavosti

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Hlášky, bonmoty, přísloví, rčení, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných, Hlášky, bonmoty, přísloví, rčení, výroky, aforismy, motta, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Relaxační hry, Akční hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Logické hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Adventury, Animace a tak dále.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:zábava, kuriozity, volný čas, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázek Make up, F, weby, Online zeměpisné testy zdarma, Biografie Britney Spears, Nejlepší školní testy a kvízy, Biografie známých osobností, Nej hry online

Obrázky ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. lze použít v mobil, tablet, displej, notebook, PC, mobilní telefon, počítač, monitor, phablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows Me, Windows Server 2012, Android, Windows NT, Mac, Windows 95, Windows 10 Mobile, Windows XP. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, ptáci, motorky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, zvířata, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x1200, 3200x1200, 360x720, 1280x854, 1680x1050, 2160x3840, 2560x1920, 1600x900, 1152x768, 320x568, 1080x1920, 1280x720, 1920x1280, 1280x800, Full HD 1080x1920, 1366x768 atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, ženy a dívky, stavby, Vánoce a Advent, symboly, dopravní prostředky, auta, smajlíci a emotikony, hmyz, ptáci, mapy, zelenina, náboženství, osobnosti a lidé, láska, věda, hudba, nástroje a přístroje, zvířata, halloween, květiny, muži atd.

Internet, síť

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Full HD tapety na PC - wallpapery do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. lze použít v ultrabook, smartphone, phablet, mobilní telefon, PC, počítač, monitor, mobil, obrazovka počítače, tablet, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows 2000, OSX, Windows 7, Windows 98, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows NT, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista. PC tapety pro Windows z kategorií velkoměsta a noční život, free wallpapers, Formule 1, tenisté a tenistky, fraktály, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, motorky, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, zvířata, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 412x846, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 375x667, 1080x1920, 2048x1536, 2048x1080, 1600x900, 1920x1080, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 1536x2560, 1800x1440, 1024x600 atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu PC, Webové online hry zdarma, Zlatan Ibrahimović, M, Kliparty zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na plochu auta, Online hry pro děti zdarma, Hry pro dívky online, odkazy, doporučujeme

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, latina, školství, fyzika, materiály, bankovnictví, kultura, zločin a právo, psychologie, rostliny, politika, ekonomie a ekonomika, příroda, nástroje, hardware, matematika, software, nápoje, nemoce, filozofie, stavebnictví, literatura, technika, různé atd.

Síť

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Naleznete zde Pro dívky, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Sportovní a podobně.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, lékařství, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, státní správa, politika, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, politici, školství a vzdělávání, zločin a právo, profese a zaměstnání, filozofie atd.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, hyperlinky, zdroje informací, Obrázek Rozesmátá blondýna, internetové stránky, Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, Obrázek Bruneta, info, Seznam vlajek amerických států, Seznam zkratek a akronymů

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Montana, Michigan, Virginie, New York, New Jersey, Delaware, Minnesota, Severní Karolína, Indiana, Pensylvánie, Iowa, Illinois, Washington, Texas, Vermont, Mississippi, Colorado, Západní Virginie, Maine, Idaho, Kansas, Nevada, Missouri, Nové Mexiko, Florida atd.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

World wide web, internet

Klíčová slova: pro děti, Obrázky ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, humor, Wallpapers na plochu auta, Full HD tapety na PC, linky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, školství, Nejhranější hry online, Dopravní značky, Celebrity, herečky, zpěvačky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

AC Milán
Puerto Rico
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Alyson Hannigan
Velikonoční přání, obrázek ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Pardubický kraj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Zajímavé webové stránky
Luis Suárez
Kristin Kreuk
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Vtipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.