Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, jak spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: výukové pomůcky, cestování, F, kuriozity, Anonymní proxy server, zdroje informací, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super online kvízy, Juventus F.C. - klub sepak bola, Dopravní značky, ú, webové stránky, A

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, filozofie, poruchy, státní správa, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, vlastnosti, záliby a hobby, zločin a právo, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, národnost, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, přezdívky, psychologie, osobnosti, politici, mytologie atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kněz, Sebevražda, Spisovatel, Angličané, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, Zpěvák, Básníci, Druhá světová válka, Textař, Prezident USA, Právník, Husité, Fotograf, Královna, Zlatý slavík, Dallas Stars, Český slavík, Američané, Teolog, Hejtmani, Atentát, Sochař, KHL, Historik, Protektorát, Filozof, Náboženství, AIDS, Renesance, Pop, Prezidenti, Imitátor, Egypt, Avangard Omsk, Olympiáda apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Keywords:odkazy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, info, Tým NHL Chicago Blackhawks, zadarmo, weby, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Celebrita Winona Ryder, zajímavosti, Kliparty zdarma, linky

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Informace, inspirace pro volný čas

Pozadí na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu počítače. vhodné pro počítač, phablet, notebook, obrazovka počítače, displej, monitor, mobil, smartphone, ultrabook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, SUSE Linux, FreeBSD, Linux Xubuntu, OSX, macOS, Slackware, Java ME, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows NT. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, tenisté a tenistky, nature - příroda, fraktály, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, motorky, armáda, válka, zbraně, ptáci, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní wallpapery, Rally, závody aut. Dostupná rozlišení jsou 1080x1920, 1440x900, 375x667, 360x640, 1280x720, 1800x1440, HD 1280x720, 854x480, 4800x1200, 1152x864, 360x760, 1280x800, 3200x1200, 1366x768, 768x1024, 2560x1600 atd.

Obrázky ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. můžete využít v monitor, PC, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, phablet, tablet, obrazovka počítače, displej, notebook, počítač a pro operační systémy Android, Mac, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Lubuntu, Windows 95, macOS, SUSE Linux, Windows NT, Linux Mint, Microsoft Windows Vista. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety, příroda, krajina, letadla, rostliny, moře, oceány, pláže, auta, hry a herní wallpapery, wallpapery, 3D a Abstraktní, noční města, budovy a stavby, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, zvířata, sportovní pozadí. Dostupné velikosti jsou 1152x1920, 1366x1024, 2560x1440, 1440x2560, 1600x2560, 1280x1024, 1024x768, 768x1024, 640x480, 1152x768, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 750x1334, HD 1280x720, 375x667, 1800x1440 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: školství, Biografie slavných osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázek Korzet, volný čas, tipy, internet, Thierry Henry, Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online testy a kvízy, pro dospělé, Obrázky na plochu počítače

Adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční stromek, Popelka, Kapr, Láska nebeská, Přání, Vídeň, Mrazík, Vánoční filmy, Vánoční punč, Jingle Bells, Recepty, Televize, Osvětlení, Vosí hnízda, Třásně, Adventní svícen, Pastýř, Tichá noc, Pro děti, Jesličky, Lindt, Samolepky, Květiny, Papírové ozdoby, Omalovánky, Keramický adventní věnec, K Vytištění, Vánoční kaktus, Filmy, Smrk, Křesťanství apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Kameňáky, ftipy, vtipné texty, černý humor, frky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, ftipy, vtipné texty, černý humor, frky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, počítače, odkaz, Obrázky na plochu, pro děti, V, Super free web games zdarma, Sexy Alyson Hannigan, Online hry zdarma, Super free web games zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vtipy, fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O mužích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O manželství, O škole, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O ekonomech, Vtipné hádanky apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: Vánoční web, Státní vlajky států světa, Seznam souborových přípon, Pozadí na plochu počítače, K, Obrázky letadel, humor, Vlajky amerických států USA, Nejlepší hry pro dívky, Seznam státních vlajek, internetové stránky, Dopravní značky, Download music, mp3, movies, videos, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Přání, přáníčka, blahopřání pro oslavence
FC Barcelona
Tipy na užitečné weby
Obrázek Těhotenství
Vlajka OSN
Odkazy na partnerské weby
Tým NHL Colorado Avalanche
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Paris Hilton
Odkazy na zajímavé weby
Státy světa a jejich vlajky
Biografie, životopis Monica Bellucci
Partnerské internetové stránky
Obrázek Bruneta
Biografie Jennifer Aniston

Děkujeme vám za vaši návštěvu.