Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Pensylvánie, Massachusetts, Maryland, Georgie, Wyoming, Rhode Island, Kansas, Virginie, Minnesota, Havaj, Washington, New Jersey, New Hampshire, Nové Mexiko, Iowa, Kalifornie, Colorado, Ohio, Mississippi, New York, Severní Karolína, Idaho, Arizona, Texas, Jižní Dakota, Kentucky atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Síť, cestování, počítače a internet

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Tapety na plochu PC, Vše o Vánocích, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Travel in USA, Staré hry online, výukové pomůcky, školství, Velikonoce jsou tady!, č, Dopravní značky, Super online kvízy, webové stránky

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Adventury, Bojové hry, Karetní hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Strategie, Závody aut, Animace, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Relaxační hry, Sportovní hry a tak dále.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:Online geografické testy zdarma bez registrace, cestování, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Charlize Theron, Seznam souborových přípon, zdarma, zeměpis, Tapety, pozadí, wallpapers, linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Právník, Česká královna, Československo, Generalissimus, Antropolog, Textařka, Archivář, Zlatý slavík, Američané, Ministři, Renesance, Básníci, Nežijící, Kněz, Zpěvačky, Trenérka, Hokejisté, Svatý, Slovenští prezidenti, Válka, Překladatel, Imitátor, Prezidenti ČR, Ital, První republika, Sci-fi, Pittsburgh Penguins, Slovák, Textař, Mluvčí, Závodník, Čech, Manýrismus, Filozof, Pop, Spisovatel apod.

černý humor, fóry, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fóry, fórky, vtípky, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, černý humor apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: volný čas, internetové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, zábava, zdroje informací, počítače, Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení, pro děti, weby, Adventní magazín, kuriozity

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Informace, cestování, počítače a internet

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

černý humor, kameňáky, vtípky, fóry, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtípky, fóry, fórky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony apod.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, halloween, rostliny, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, láska, muži, zelenina, ptáci, sport, symboly, hmyz, stavby, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, zvířata, mapy, osobnosti a lidé, hudba, květiny, auta atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, humor, Tapety do mobilu, Andrés Iniesta Luján, Dopravní značky, Nej hry online, Webové online hry zdarma, Gambling, betting, Prapory českých měst, Přehled zkratek a akronymů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slováci, Poprava, Máj, Zpěvák, Hejtmani, Historik, Sochař, Kancléř, Gymnasté, Francie, Prezident, Komik, Trest smrti, Rétorika, Antropolog, Český slavík, Prezidenti ČR, Malíř, Křesťanství, Zavražděn, Avangard Omsk, Nežijící, Závodník, Vládce, Hejtman, Slovenští prezidenti, Mim, Archivář, Maršál, Ekonom, Hokejisté, Pop, Imitátor, Překladatel, Boston Bruins, Olympiáda apod.

Klíčová slova: info, Slovník pojmů Co je to?, Super online kvízy, zajímavosti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajka Pitcairnových ostrovů, URL, Přehled vlajek USA, Full HD pozadí ke stažení, hyperlinky, Kliparty pro Office, internet, Otevřený formát, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Další odkazy:

Rihanna
Odkazy na partnerské weby
Wayne Rooney footballeur
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety pro Windows
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Tipy na Partnerské weby
Dětské omalovánky
Tipy na užitečné weby
Obrázky a kliparty nejen na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.