Naše tipy, hry i všeobecné informace

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Animace, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Adventury, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry a tak dále.

Síť, hry i všeobecné informace

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Pozadí na PC - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. jsou vhodná pro tablet, obrazovka počítače, počítač, displej, phablet, mobilní telefon, notebook, mobil, monitor, ultrabook, PC a pro operační systémy Lubuntu, Slackware, Linux Ubuntu, Chrome OS, SUSE Linux, Windows NT, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Windows Server 2012. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií příroda, krajina, wallpapery, zvířata, rostliny, noční města, adventní a vánoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, sportovní pozadí, hudební tapety, auta. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x2560, 1280x768, 1800x1440, 360x760, 854x480, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 800x1280, 360x720, 1536x864, 800x600, 1280x854, 1920x1200, 393x786, 1280x1024, 1920x1440 atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, zadarmo, hyperlinky, Selena Gomez, Webové html5 hry zdarma, odkaz, Online hry zdarma, Country flags, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, zeměpis, zdroje informací

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Deskovky, Oddechové hry, Omalovánky, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Informace, hry i všeobecné informace

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro ultrabook, monitor, displej, tablet, obrazovka počítače, PC, mobil, počítač, smartphone, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 95, Red Hat Linux, Windows 10, Java ME, OSX, Linux Fedora, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Mac. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, zvířata, flóra, stromy, ptáci, květiny, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fraktály, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery. Dostupná rozlišení jsou 1920x1080, 1280x800, 360x760, 1080x1920, 1920x1200, 4800x1200, 375x667, 360x640, 1024x768, 1280x720, 1600x1200, 2560x2048, 375x812, 1152x768, 2560x1440, 1920x1280 atd.

Ftipy, anekdoty, vtipy, vtípky, vtipné texty, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtipy, vtípky, vtipné texty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipné hádanky, O manželství, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O zvířátkách, O Němcích apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:Vánoční web, Dopravní značky, Pozadí na PC, počítače, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, školství, P, Erika Eleniak, webové stránky, Vlajky států USA, Superhry a hry online zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Přísloví, úsloví, motta, bonmoty, výroky, aforismy, hlášky

Citáty slavných, Přísloví, úsloví, motta, bonmoty, výroky, aforismy, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o neštěstí, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Vlajky amerických států USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Nikki Cox, F, P, Obrázky na plochu počítače, Zhang Ziyi, volný čas, cestování, Skvělé hry online zdarma, zajímavosti

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KSČ, Ministr zahraničí, Herečka, Československo, Malíř, Herec, Trenérka, Ministr, Vůdce, Manýrismus, Poslanec, Charta 77, Slováci, Romantismus, Egypt, Němci, Američan, Politik, Antropolog, Rakušan, Režisér, Hejtman, New York Rangers, Starověký Egypt, Textař, Zpěvačky, Básníci, Masový vrah, Normalizace, Kladno, Pittsburgh Penguins, První republika, Kancléř, Poprava, Hokejisté, Prezidenti USA apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, země EU, geocaching, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma. Naleznete zde Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Montana, Oklahoma, Nevada, Vermont, Utah, Indiana, Missouri, Alabama, Delaware, Rhode Island, Florida, Severní Dakota, Havaj, Minnesota, Michigan, Georgie, Wyoming, Kalifornie, Kentucky, Arkansas, Wisconsin, Maryland, New York, Oregon, Nebraska, Jižní Karolína atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, sport, rodinné vztahy, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, herectví, herci a herečky, lékařství, filozofie, křesťanství, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, politici, politika, psychologie, osobnosti, žurnalisté a novináři, státní správa atd.

Klíčová slova: linky, odkazy, výukové pomůcky, O filmech Avatar 1 a 2, weby, zábava, Dopravní značky, Levné letenky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Tapety na PC

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KSČ, Ministr zahraničí, Herečka, Československo, Malíř, Herec, Trenérka, Ministr, Vůdce, Manýrismus, Poslanec, Charta 77, Slováci, Romantismus, Egypt, Němci, Američan, Politik, Antropolog, Rakušan, Režisér, Hejtman, New York Rangers, Starověký Egypt, Textař, Zpěvačky, Básníci, Masový vrah, Normalizace, Kladno, Pittsburgh Penguins, První republika, Kancléř, Poprava, Hokejisté, Prezidenti USA apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, země EU, geocaching, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat následující typy souborů: komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Státní vlajky zemí, Full HD wallpapery ke stažení, Obrázky, kliparty, doporučujeme, F, Omalovánky - dinosauři, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, internetové stránky, Online testy a kvízy zdarma, Kliparty pro Office, Hry pro kluky, Futbol Club Barcelona, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Athletic Club
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Mexico
Tipy na Partnerské weby
Hazard games
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky měst Kraje Vysočina
Doporučené odkazy
Omalovánky k vybarvení zdarma
Partnerské internetové stránky
Beyoncé Knowles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.