Naše tipy, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Wallpapers na plochu PC - full HD wallpapery ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, phablet, notebook, smartphone, počítač, tablet, monitor, ultrabook, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy Chrome OS, FreeBSD, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 98, Windows NT, Mac, OSX, Microsoft Windows 8, Slackware. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, motorky, fantasy, flóra, stromy, květiny, oceán, moře, pláže, fraktály, Formule 1, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos. Mnoho verzí a velikostí jako 1280x960, 1536x2048, 1280x854, 4800x1200, 2560x2048, 750x1334, Full HD 1080x1920, 360x720, 1600x900, 1280x768, 1600x2560, 1920x1080, 1366x768, 1024x600, 360x760, 1680x1050 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Pozadí na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. můžete využít v notebook, monitor, mobilní telefon, smartphone, mobil, počítač, ultrabook, displej, PC, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows 2000, macOS, Windows 10, Windows Me, BlackBerry OS, Linux Mint, Lubuntu, Android. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní wallpapery, ptáci, free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, motorky, flóra, stromy, Rally, závody aut, Formule 1, vesmír, kosmos, fraktály. Vyberte si rozměr z 375x812, 1440x960, 1440x900, 1600x900, 412x846, 640x480, 2160x3840, 1366x768, 2560x1920, 1366x1024, 3200x1800, 1600x2560, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 3200x1200 atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značení, Cristiano Ronaldo football, info, cestování, Dopravní značení, Význam Velikonoc, tipy, Členské země americké federace, Super online kvízy, Online vánoční magazín

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Informace, technika, zábava, informace

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, halloween, květiny, zelenina, symboly, rostliny, stavby, muži, osobnosti a lidé, mapy, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, auta, nápoje, ptáci, nástroje a přístroje, věda, hmyz, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, zvířata, láska atd.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Aforismy, přísloví, moudrosti, hlášky, úsloví, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, moudrosti, hlášky, úsloví, moudra, výroky, . Naleznete zde citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Keywords:Wallpapers na plochu PC, zadarmo, volný čas, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Obrázky k vytištění a vybarvení, F, odkazy, Super online flash hry, Velikonoční blahopřání Hody, hody, doprovody, Obrázky zdarma, V, K

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, Connecticut, Idaho, Maine, Michigan, Texas, Arizona, Arkansas, Kansas, Wisconsin, Oregon, Kalifornie, Ohio, Virginie, Florida, Delaware, Jižní Dakota, Vermont, Aljaška, Západní Virginie, Severní Karolína, Kentucky, Colorado, Georgie, Louisiana, Alabama atd.

Fóry, frky, anekdoty, vtipy, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fóry, frky, anekdoty, vtipy, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O Somálcích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O Windows, O mužích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O zvířátkách, O škole, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Online testy zdarma bez registrace, Vlajka Svaté Lucie, odkaz, Nejhranější online hry zdarma, multimédia, Romulus Remus, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Seznam souborových přípon, Prapory všech zemí světa

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, politici, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, sport, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, záliby, školství, zločin a právo, osobnosti, psychologie, žurnalisté a novináři, národnost, poruchy, křesťanství, přezdívky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politika, lékařství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Strategie, Akční hry, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Střílečky a tak dále.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

černý humor, vtipné texty, fóry, vtípky, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, fóry, vtípky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O ženách, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromek, Film, Dia, Adventní trhy, Hostina, Vánoční pozadí, K Vytištění, Vánoční prostírání, Cesmína, Vánoční svíčky, Pokrmy, Slámový adventní věnec, Silvestr, Vykrajovátka, Kuba, Keramický adventní věnec, Rumové řezy, Popelka, Vánoční ozdoby, Vánoční svícen, Text, Koleda, Monitor, Brno, Řetězy, Adventní kalendář, Schleich, Přáníčko, Obrazovka, Zima, Vánoční kaktus apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Biografie známých osobností, č, Přáníčko Velikonoce jsou tady!, Super online flash hry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, politici, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, sport, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, záliby, školství, zločin a právo, osobnosti, psychologie, žurnalisté a novináři, národnost, poruchy, křesťanství, přezdívky, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politika, lékařství, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Síť, technika, zábava, informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, materiály, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, matematika, příroda, software, technika, věda, bankovnictví, kultura, latina, psychologie, počítače, rostliny, různé, ekonomie a ekonomika, politika, nemoce, nápoje, jídlo, český jazyk, zkratky, sport atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatelé, Starověký Egypt, Zpěvák, Prezident USA, New York Rangers, Sci-fi, Královna, Manýrismus, Itálie, Vrah, Skladatel, Maršál, Habsburkové, Státník, Husité, Žijící, Zavražděn, Archivář, Čeští králové, Hudba, Prezidenti ČR, Miliardáři, Washington Capitals, Překladatel, Sochař, Komunisté, Vojevůdce, Druhá světová válka, Hejtmani, Normalizace, Ital, Zpěvačka, Herečka, Brno, Císař, Poprava apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jmenovka, Papírový vánoční stromek, Kavkazská jedle, Vánoční stromeček, Brambořík, Stromeček, Pozadí, Vánoční tapety, Zdraví, Smrk, Koleda, Patchwork, Pastýř, Vykrajovátka, Recepty, Tablet, Husarské knoflíky, Dia, Adventní svícen, Špalda, Vánoční prostírání, Vídeň, Štědrý večer, K Vytisknutí, Jezulátko, Vánoční světýlka, Jídlo, Vánoční ozdoby, PF, Anděl, Vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Vánoční magazín, Životopisy osobností, zajímavosti, Kliparty zdarma ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Přáníčko Mám čest být vajíčko, výukové pomůcky, zdarma, Pozadí na plochu počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, internetové stránky, Přehled zkratek a akronymů, Online velikonoční omalovánky zdarma, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Obrázková přání k svátku podle jmen
Naše tipy na užitečné weby
Velikonoční omalovánky k vytistění
Linky na partnerské weby
Obrázek bílé vejce
Odkazy na zajímavé weby
Zlatá vajíčka na obrázku
Tipy na užitečné weby
Jakarta
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.