Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Hlášky, moudrosti, moudra, výroky, aforismy, bonmoty, myšlenky

Slavné citáty, Hlášky, moudrosti, moudra, výroky, aforismy, bonmoty, myšlenky, z kategorií citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o lásce od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: vlastnosti, mytologie, osobnosti, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, sport, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, křesťanství, školství, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, věda, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, psychologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, přezdívky, historie, umělci atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, státní správa, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, školství, fikce a fantasy, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, sport, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, politici, zločin a právo, křesťanství, politika, poruchy, věda, filozofie atd.

Klíčová slova: info, Kliparty zdarma ke stažení, zdroje informací, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajka Nikaraguy, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Rie Miyazawa, Biografie slavných osobností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo, č

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Informace, inspirace pro volný čas

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Keywords:Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro kluky, multimédia, linky, Obrázky na plochu stavby, Online testy zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, hyperlinky, Texty blahopřání, zajímavosti, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, týmy NHL, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, Super online kvízy, Filmy, natáčení, střih, F, internetové stránky, Full HD tapety na PC, Belarus, Hry pro kluky, internet, Online adventní magazín, Online adventní magazín

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v monitor, smartphone, displej, mobilní telefon, počítač, mobil, notebook, ultrabook, PC, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Java ME, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Lubuntu. Tapety do mobilu z kategorií 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, budovy a stavby, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, rostliny, voda a bubliny, zvířata, auta, hudební tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 320x568, 2160x3840, 1280x800, 1440x960, 2560x1600, 1920x1200, 1080x1800, 1280x768, 393x786, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1024x768, HD 1280x720, hi res 2560x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, jak importovat soubory těchto typů: písma, fonty, komprimace dat, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, mapy, láska, zvířata, květiny, zelenina, jídlo a nápoje, halloween, hmyz, věda, náboženství, auta, přístroje, muži, hudba, osobnosti a lidé, ptáci, stavby, nápoje, nástroje a přístroje, ženy a dívky, rostliny atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Barbie hry, Adventury, Oblíkačky, Vaření a smažení, Hannah Montana, Deskovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Oddechové hry apod.

Klíčová slova: V, P, weby, Motokros, motorky, závody, URL, Přehled formátů souborů, humor, Onlinovky - online hry, Nejlepší hry pro dívky, Seznam zkratek a akronymů, Online zeměpisné testy zdarma

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v monitor, smartphone, displej, mobilní telefon, počítač, mobil, notebook, ultrabook, PC, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Java ME, Linux Fedora, Slackware, Microsoft Windows 8, OSX, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Lubuntu. Tapety do mobilu z kategorií 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, budovy a stavby, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, rostliny, voda a bubliny, zvířata, auta, hudební tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, psi a štěňátka. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 320x568, 2160x3840, 1280x800, 1440x960, 2560x1600, 1920x1200, 1080x1800, 1280x768, 393x786, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1024x768, HD 1280x720, hi res 2560x1920 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, jak importovat soubory těchto typů: písma, fonty, komprimace dat, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Náš tip, inspirace pro volný čas

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Full HD tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC. můžete využít v displej, monitor, PC, mobilní telefon, počítač, phablet, notebook, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 10, BlackBerry OS, Windows 7, Windows NT, Android, Windows 98, Windows Server 2012, Linux Mint, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 95. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, ptáci, Rally, závody aut, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, nature - příroda, květiny, motorky, zvířata, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1366x1024, 1600x2560, 1200x1920, 4800x1200, 750x1334, 3200x1800, 1600x900, 393x786, 360x760, 640x480, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1280x720, 2048x1536, 1440x900 atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: školství, doporučujeme, webové stránky, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Charlize Theron, Dopravní značení, volný čas, Full HD wallpapery ke stažení, zábava, Biografie známých osobností, Webové html5 hry zdarma, Úspory a spoření, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kvalita ledu: „Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Přání k jmeninám, sms ke svátku
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Thierry Henry
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelské stránky
Odkazy na partnerské weby
Sexy Cindy Crawford
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Uzbekistan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.