Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Vánoční web - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak vyzkoušejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Text, Osvětlení do oken, Vosí hnízda, Strom, Píseň, Tiskárna, Pastýř, Svíčky, Vánoční svíčky, Jídlo, Patchwork, Cesmína, Vánoční stromeček, Kuba, K Vytištění, Pro děti, bezlepkové cukroví, Vánoční ozdoby, Francouzsky, Ježíšek, Omalovánky, Květiny, Linux, Václavské náměstí, Písnička, Tapeta, Jmelí, Kinder, Dia, Přáníčko, Plocha apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Akční hry, Adventury, Střílečky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Logické hry, Animace, Strategie, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kentucky, Aljaška, Maryland, Ohio, New Hampshire, Oregon, Arkansas, Florida, Arizona, Iowa, Washington, Louisiana, Nebraska, Illinois, Georgie, Západní Virginie, Alabama, Kansas, Nevada, Wisconsin, Minnesota, Severní Karolína, Missouri, Oklahoma, Wyoming, Massachusetts atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, zeměpis, Online web Hry zdarma bez registrace, Hry pro kluky, Kalkata city, F, Životopisy slavných osobností, Dopravní značení, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, Hry pro nejmenší online, doporučujeme, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internet

Full HD wallpapers na PC - tapety na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. lze použít v obrazovka počítače, počítač, notebook, ultrabook, monitor, displej, tablet, PC, phablet, mobil, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows NT, Windows 95, Red Hat Linux, macOS, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone). Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, květiny, kytky, sportovní pozadí, auta, noční města, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, hudební tapety, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, 768x1024, 2560x1440, 1280x854, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 2160x3840, HD 1280x720, 360x760, 1280x768, 1920x1440, 1920x1200, 1280x800, 393x786, 1536x864 atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Síť pro děti i dospělé

Fórky, frky, vtipy, ftipy, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Fórky, frky, vtipy, ftipy, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, O ženách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O mužích, O ekonomech, Frky ze života, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Windows apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, příroda, sport, zkratky, počítače, cestování, věda, software, český jazyk, jídlo, nástroje, politika, latina, školství, internet, literatura, psychologie, hardware, technika, kultura, rostliny, nemoce, fyzika, nápoje atd.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Keywords:F, Vánoční web, webovky, Nejlepší hry pro dívky, A.C. Milan - włoski klub piłkarski, F, tipy, cestování, Geography and flags, volný čas, H, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: linky, Seznam zkratek a akronymů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, internetové stránky, pro dospělé, Online adventní magazín, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, info, Super online hry zdarma, počítače, Super online kvízy

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Internet, síť pro děti i dospělé

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, týmy NHL apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Střílečky, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Bojové hry, Relaxační hry, Animace a tak dále.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Seznam souborových přípon, odkaz, Velikonoční omalovánky k vybarvení, Super free web games zdarma, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Co je to mazanec?, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky, zadarmo

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Informace pro děti i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Wallpapers na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v tablet, notebook, monitor, phablet, mobilní telefon, počítač, smartphone, PC, mobil, ultrabook, displej a pro operační systémy Lubuntu, Java ME, macOS, Mac, Red Hat Linux, Android, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, OSX, Windows Me. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, nature - příroda, flóra, stromy, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, motorky, fraktály, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, květiny, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, zvířata, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 640x480, 375x667, 1600x1200, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1366x768, 1920x1080, 4800x1200, 1600x2560, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 2560x1440, 1920x1440, 1200x1920, 393x786 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, humor, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Slovník pojmů Co je to?, multimédia, Biografie známých osobností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázek modrozelené vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Odkazy na partnerské weby
Kazakhstan
Naše tipy na užitečné weby
Obrázek barevná kraslice
Linky na partnerské weby
Flags of the world countries
Zajímavé internetové odkazy
Tapeta na plochu Velikonoční zajíček
Doporučené internetové odkazy
Argentina

Děkujeme vám za vaši návštěvu.