Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Informace, technika, kultura, volný čas

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Adventury, Auta a závodní, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, online html5 hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Barbie hry, Akční gamesky apod.

Klíčová slova: PC tapety pro Windows, zadarmo, doporučujeme, M, Omalovánky zdarma, odkazy, multimédia, Wallpapers na plochu PC, New York city, info, webovky, Životopisy osobností, zábava

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hudba, věda, zvířata, náboženství, jídlo a nápoje, ovoce, Vánoce a Advent, symboly, ženy a dívky, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, auta, mapy, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, zelenina, muži, rostliny, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, sport, halloween atd.

Keywords:Dopravní značení, školství, cestování, PC tapety pro Windows, Širokoúhlé tapety na PC, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry pro děti zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, Vlajky států světa, V, Super online hry zdarma

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

PC tapety pro Windows - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro počítač, ultrabook, mobil, phablet, monitor, displej, obrazovka počítače, PC, smartphone, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows Me, Windows 2000, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, zvířata, nature - příroda, Rally, závody aut, fantasy, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, motorky, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, free wallpapers, ptáci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 1800x1440, 393x786, 1280x960, 1920x1280, 1280x1024, 1920x1200, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 1152x768, 2160x3840, 2048x1080, 2560x1920, 1200x1920, 1280x768 atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: politika, filozofie, internet, rostliny, zkratky, technika, latina, sport, chemie, hardware, počítače, nástroje, nemoce, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, školství, kultura, software, cestování, matematika, literatura, stavebnictví, nápoje, český jazyk atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Aljaška, Maine, Oregon, Texas, Louisiana, Ohio, Delaware, Florida, Montana, Nevada, Iowa, Maryland, Arkansas, Wisconsin, Vermont, Pensylvánie, Kentucky, Západní Virginie, New Jersey, Mississippi, Illinois, Havaj, Indiana, New Hampshire, Severní Karolína atd.

Klíčová slova: F, Adventní magazín, Adventní magazín, Die Juventus Football Club Turin, Hry pro dívky online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vtipy, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky a kliparty zdarma, webové stránky, A

Fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Fórky, frky, kameňáky, fóry, vtipy, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, frky, kameňáky, fóry, vtipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, O manželství, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O škole, O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Windows, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Olympijský vítěz, Továrník, Básníci, Vládce, Diplomat, Country, Zpěvačka, AIDS, Egypt, Hudebnice, Vojevůdce, Podnikatel, Pittsburgh Penguins, Protektorát, Spisovatel, Ital, Němci, Poprava, Brno, Scénárista, Poslanci, Ministr, Dramatik, Prezident USA, Miliardáři, Rétorika, Charta 77, Svatý, Čech, Zpěvák, Zpěvačky, Režisér, Císař, Vražedkyně, Fotograf apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Brutální krvavé hry, Pro dívky, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Relaxační hry, Animace, Hry pro děti, Karetní hry, Postřehové hry, Logické hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: zajímavosti, odkaz, Dopravní značky, Fotografie topmodelek, počítače, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník, Celebrity, herečky, zpěvačky, Hry pro dívky online, Super online kvízy, humor

Fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, frky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, frky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Fórky, frky, kameňáky, fóry, vtipy, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, frky, kameňáky, fóry, vtipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Němcích, O manželství, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O škole, O mužích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Windows, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Olympijský vítěz, Továrník, Básníci, Vládce, Diplomat, Country, Zpěvačka, AIDS, Egypt, Hudebnice, Vojevůdce, Podnikatel, Pittsburgh Penguins, Protektorát, Spisovatel, Ital, Němci, Poprava, Brno, Scénárista, Poslanci, Ministr, Dramatik, Prezident USA, Miliardáři, Rétorika, Charta 77, Svatý, Čech, Zpěvák, Zpěvačky, Režisér, Císař, Vražedkyně, Fotograf apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: internetové stránky, pro děti, Seznam souborových přípon, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Texty blahopřání, weby, F, PC tapety pro Windows, Vlajky států USA, URL, výukové pomůcky, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Práce: Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Státní vlajky zemí světa
Odkazy na partnerské weby
Shiri Appleby
Partnerské internetové stránky
Fotbalista Wayne Rooney
Naše tipy na užitečné weby
Biblické omalovánky k tisku
Tipy na užitečné weby
Cristiano Ronaldo
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka nejen k narození dítěte

Děkujeme vám za vaši návštěvu.