Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Animace, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Fóry, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Full HD tapety ke stažení, Online adventní magazín, Dopravní značení, Winona Ryder, Nejlepší online hry zdarma, M, Nejhranější hry online, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Online životopisy, biografie, doporučujeme, výukové pomůcky, internetové stránky

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, měny, země EU, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, státy usa, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Květiny, Adventní neděle, Tablet, Vánoční stromek, Jesličky, Dárky, K Tisku, Rumové řezy, Smrk, Kameňák, K Vytištění, Santa, Řetězy, Atmosféra, Kinder, Plzeň, Jarmark, Cesmína, Vídeň, Koleda, Sněhová vločka, Křesťanství, Vánoční koule, Adventní kalendář, Německy, Stromeček, Vánoční svařák, Papírové ozdoby, Linux, Vánoční tapety, Tiskárna apod.

Keywords:hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Lady Gaga, Biografie známých osobností, odkazy, zdarma, Free style - volný styl, Obrázky ke stažení, internet, Super online flash hry

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, mapy, květiny, zelenina, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, sport, věda, láska, nápoje, Vánoce a Advent, hudba, zvířata, náboženství, nástroje a přístroje, rostliny, symboly, ptáci, muži, dopravní prostředky, ženy a dívky, halloween atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: zábava, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, zeměpis, Super online kvízy, Obrázky vlajek států světa, Sexy Isla Fisher, R, školství, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií počítače, účetnictví, nemoce, jídlo, politika, nápoje, internet, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, příroda, software, psychologie, kultura, latina, různé, sport, hardware, školství, cestování, lékařství a medicína, český jazyk, chemie, matematika, náboženství a křesťanství atd.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Brutální krvavé hry, Bojové hry, Akční hry, Závody aut, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Nejlepší online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Super online kvízy, Bývalá vlajka Československa, kuriozity, tipy, cestování

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, kameňáky, vtipné texty, fóry, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Pozadí na plochu počítače - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro displej, smartphone, notebook, tablet, ultrabook, PC, phablet, obrazovka počítače, mobil, počítač, monitor a pro operační systémy Windows NT, Windows XP, Windows 7, Android, Linux Mint, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Chrome OS. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, květiny, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 360x720, Full HD 1080x1920, 640x480, 1080x1800, 393x786, 1600x1200, 1280x960, 1152x768, 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1200x1920, 1152x864, 375x812, 2560x2048, 1024x600 atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. doporučujeme pro notebook, tablet, monitor, mobil, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, displej, počítač, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 98, Windows 7, FreeBSD, Windows 2000, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Windows 10, Android, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS, Linux Mint. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, psi a štěňátka, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, noční města, rostliny, vesmír, planety, galaxie, zvířata, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, příroda, krajina, letadla, auta. Zvolte si z rozměrů 360x640, 1152x1920, 1600x2560, 1920x1440, 1280x960, 1280x768, 1440x900, 800x1280, 1920x1200, 412x846, 1600x900, HD 1280x720, 2560x1440, 2560x2048, 1536x864, 1200x1920 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, žurnalisté a novináři, osobnosti, zločin a právo, politika, národnost, záliby, vlastnosti, historie, herectví, herci a herečky, mytologie, fikce a fantasy, sport, umělci, věda, poruchy atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Nejhranější online hry zdarma, č, Online geografické testy zdarma bez registrace, zdroje informací, Texas hold em poker, URL, zajímavosti, Online hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, multimédia, Přáníčka k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Nigeria
Doporučené odkazy na zajímavé weby
MP3 Music download
Naše tipy na užitečné weby
Tapety na plochu sport
Tipy na užitečné weby
Hanoj city
Zajímavé internetové odkazy
Dětské omalovánky
Odkazy na užitečné webové stránky
Oceánie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.